صفحه اصلی
مدل های اتو
مدل های جارو برقی
مدل های کولر
مدل های یخچال
مدل های آب میوه گیری
مدل های لباسشویی
مدل های مخلوط کن
قرعه کشی
تماس با ما

گزارشی ازکمپین اطو:
شرکت تجارتی نگین تک قشم با همکاری دفتر PGF
تهران از تاریخ 10 مرداد ماه سال جاری اقدام به برگزاری کمپین اطو نموده است . در این کمپین که به صورت 3 ماهه انجام می گردد خریداران اطو ، فروشندگان و بازدید کنندگان از سایت شرکت در قرعه کشی ویژه ای شرکت داده خواهند شد. در این قرعه کشی که به صورت ماهانه برگزار می شود به  20 نفر از خریداران اطوهای پاناسونیک جایزه داده می شود. این جوایز به شرح ذیل میباشد.

  1. جایزه ویژه یک و نیم میلیون تومانی  3 نفر(یک نفر هر ماه)
  2. یخچال فریزر پاناسونیک  3 نفر (یک نفر هرماه)
  3. کولرگازی اسپلیت پاناسونیک  3 نفر(یک نفر هرماه)
  4. لباسشوئی دوقلو پاناسونیک  12 نفر (4نفر هر ماه)
  5. جاروبرقی پاناسونیک  12 نفر (4 نفر هرماه)
  6. آبمیوه گیری پاناسونیک 12نفر (4 نفر هرماه)
  7. مخلوط کن پاناسونیک  15نفر(5 نفر هرماه)

 

همچنین به فروشنده ای که برنده جایزه اول (یک و نیم میلیون تومانی) از آن فروشگاه خریداری کرده باشد نیز مبلغ یک و نیم میلیون تومان جایزه داده خواهد شد.

قرعه کشی مرحله اول:
قرعه کشی مرحله اول کمپین اطو در تاریخ 13/5/85 در محل دفتر مرکزی با حضور مدیریت ارشد و نمایندگان دفتر PGF برگزار گردید که براساس آن آقای محمود قاسم زاده  از شهرستان یزد برنده جایزه ویژه یک و نیم میلیون تومانی گردیدند. همچنین آقای حرمان فروشنده محترم اطو به آقای قاسم زاده نیز به عنوان برنده جایزه ویژه یک و نیم میلیون تومانی فروشندگان معرفی شدند. سایر نتایج قرعه کشی در ذیل آمده است.

مراسم اهدای جوایز نفر اول:
طی مراسمی با حضور آقای انصاری مدیر فروش لوازم خانگی ، آقای علیزاده مدیر بازاریابی و تبلیغات، آقای حرمان نماینده فروش محصولات پاناسونیک در استان یزد ، آقای قاسم زاده برنده جایزه ویژه یک و نیم میلیون تومانی و جمعی از فروشندگان و کسبه لوازم خانگی شهر یزد در فروشگاه جدید التاسیس آقای حرمان برگزار و جوایز برندگان اول (خریدار و فروشنده) اهداء گردید. جوایز سایر مشتریان نیز پس از طی مراحل اداری از تاریخ 25/6/85 اهداء می گردد.

صفحه اصلی در باره ما تماس با ما

Copyright ©2006-2007 Negintac.com
All rights reserved